Verdiepingsmodule – De essentie van mediumschap

Je geeft de juiste informatie, maar mist soms nog de echte herkenning. In deze verdiepingsmodule mediumschap leer je hoe gevoel, emotie en karakter een contact tot leven brengen.

Soms merk je tijdens een consult dat je wel informatie ontvangt, maar dat het contact nog niet helemaal tot leven komt.

Je beschrijft feiten of herinneringen, maar voelt dat er nog iets ontbreekt.

Net dat stukje waardoor iemand voelt:
“Ja… dat is écht mijn mama.”

In deze verdiepingsmodule ga je op zoek naar dat diepere niveau van communicatie. Je leert hoe emoties, gevoel en karakter van de overledene zichtbaar worden in je communicatie met de Zielenwereld.

Wat kan je verwachten

In deze module gaan we voorbij het doorgeven van losse informatie.

We onderzoeken hoe de essentie van een persoon zichtbaar kan worden tijdens een consult. Want iemand is niet alleen een naam, een gebeurtenis of een herinnering. Wat mensen herkenbaar maakt, zijn hun karakter, hun manier van voelen en hoe ze in het leven stonden.

Daarom werken we in deze module intens rond gevoel en emotie.

Je ontdekt hoe de Zielenwereld emoties kan laten ervaren en hoe je deze op een natuurlijke manier kan overbrengen naar de ontvanger. Niet door ze te analyseren, maar door ze werkelijk te voelen en te laten spreken in je communicatie.

Tijdens de lessen verdiepen we onder andere:

  • hoe je emoties van de overledene kan herkennen en benoemen
  • hoe je gevoel kan laten doorklinken in je communicatie
  • hoe karakter en persoonlijkheid zichtbaar worden tijdens een consult
  • hoe je kan onderscheiden wat van jou komt en wat van de overledene

Ook het thema overgave krijgt aandacht. Soms proberen we als medium te hard te sturen of te begrijpen wat er gebeurt, terwijl communicatie vaak juist dieper wordt wanneer we leren volgen wat zich aandient.

Door ruimte te geven aan dat proces ontstaat er vaak meer diepte in een consult en wordt duidelijker wat werkelijk belangrijk is voor de overledene om te delen.

Voor veel studenten is deze module een moment waarop mediumschap meer levendig en menselijk begint aan te voelen.

Voor wie is dit bedoeld

Deze module is bedoeld voor studenten die hun mediumschap verder willen verdiepen binnen de opleiding mediumschap.

Misschien herken je jezelf in situaties zoals:

  • je kan informatie ontvangen maar mist soms de emotionele kern van een contact
  • je voelt dat er meer diepte mogelijk is in je consulten
  • je wil leren hoe je gevoel en emotie kan overbrengen
  • je wil beter begrijpen wat een overledene werkelijk wil tonen

In deze module leer je hoe communicatie met de Zielenwereld niet alleen informatief, maar ook herkenbaar en betekenisvol kan worden voor de ontvanger.

Plaats binnen de opleiding mediumschap

Deze module maakt deel uit van de opleiding mediumschap bij Mediumcollege. De volledige opleiding bestaat uit vier modules van telkens acht lesdagen. Samen vormen ze een traject van 32 lesdagen, verspreid over ongeveer twee jaar.
Studenten starten altijd met de basismodule Mediamieke waarneming ontwikkelen. Na het afronden van de basis kun je de verdiepingsmodules volgen op een moment dat past binnen jouw traject. Dit zijn de drie beschikbare verdiepingsmodules:
  • De essentie van mediumschap (Huidige pagina) – In deze verdiepingsmodule mediumschap leer je hoe gevoel, emotie en karakter een contact tot leven brengen.
  • Vertrouwen in je mediumschap – In deze verdiepingsmodule mediumschap leer je je twijfel loslaten en uitspreken wat je ontvangt.
  • Mediumschap in consulten – In deze verdiepingsmodule mediumschap leer je hoe bewijs, herinneringen en boodschappen samenkomen in een helder en krachtig consult.
Na het afronden van alle modules ontvangen studenten een certificaat van de opleiding mediumschap. Als bonus krijgen studenten tijdens het traject ook toegang tot extra oefenmomenten, zoals de online trainingsavonden en de open cirkel avonden.

Ervaringen

Datum
za 13 feb 2027 – zo 20 jun 2027
Tijd
10:00 – 16:00
Locatie
Mediumcollege
Koorstraat 82, 3510 Kermt (Hasselt)
Investering
€800.00

Begeleiders

  • Ellen Willems
    Ellen Willems
    Docent Mediumschap & Spiritueel Begeleider

    Ellen Willems deelt haar expertise als docent en medium bij Mediumcollege, waar zij mensen begeleidt in hun persoonlijke en spirituele groei. In haar lessen over mediumschap creëert zij een veilige en liefdevolle bedding waarin cursisten stap voor stap hun eigen mediamieke talenten kunnen ontdekken en verfijnen. Haar begeleiding is integer en gericht op de zuivere verbinding met de Zielenwereld en het eigen innerlijk weten.

  • Jasmien Gerits
    Jasmien Gerits
    Evidential Medium, auteur en oprichter van Mediumcollege

    Jasmien Gerits deelt haar expertise als internationaal gevraagd evidential medium en auteur. Met een fundament van duizenden consulten en sessies begeleidt zij mensen in het ontsluiten van hun intuïtieve en spirituele waarneming. Als oprichter van het gerenommeerde Mediumcollege legt zij de nadruk op een rustige en authentieke vorm van mediumschap, waarin bewustzijn, gevoel en innerlijk weten centraal staan.

    Als auteur van spirituele non-fictie, waaronder de reeks Als Zielen Spreken, deelt zij haar inzichten over de Zielenwereld, intuïtie en innerlijke ontwikkeling met een breed publiek. Haar manier van werken is helder, toegankelijk en gericht op persoonlijke ervaring, zodat deelnemers niet alleen begrijpen wat mediumschap is, maar ook ontdekken hoe het in henzelf kan ontstaan.

Urenschema

13 februari 2027

14 februari 2027

10 april 2027

11 april 2027

22 mei 2027

23 mei 2027

19 juni 2027

20 juni 2027

QR code
  • 00

    dagen

  • 00

    uren

  • 00

    minuten

  • 00

    secondes

  • 1Select Ticket
  • 2Deelnemers
  • 3Afrekenen
Form/ticket icon icon
Maandaggroep – Verdiepingsmodule De essentie van mediumschap
€800.00
Form/up small icon icon Form/down small icon icon
Beschikbaar Tickets: 15

Les op maandag: 25/01/2027 | 15/02/2027 | 01/03/2027 | 22/03/2027 | 19/04/2027 | 03/05/2027 | 24/05/2027 en 07/06/2027

The “Maandaggroep – Verdiepingsmodule De essentie van mediumschap” ticket is sold out or not available for some of dates. You can try another ticket or another date.
Form/ticket icon icon
Weekendgroep – Verdiepingsmodule De essentie van mediumschap
€800.00
Form/up small icon icon Form/down small icon icon
Beschikbaar Tickets: 15

Les op weekenden: 13 & 14/02/2027 | 10 & 11/04/2027 | 22 & 23/05/2027 en 19 & 20/06/2027

The “Weekendgroep – Verdiepingsmodule De essentie van mediumschap” ticket is sold out or not available for some of dates. You can try another ticket or another date.
Totaal: 0

Ervaringen uit onze community

Ontdek hoe anderen dit hebben beleefd.

Zeer goede en volledige opleiding met fantastische docent Jasmien!

5 juni 2026

Een heel fijne opleiding met een zeer volledig en intensief programma. Ik heb zoveel geleerd van Jasmien ik had niet gedacht dat ik na het volgen van deze opleiding al zoveel inzicht zou hebben in mijn mediumschap. Jasmien leert je alles, op een fijne, geduldige en begripvolle manier. Ze leert je echt om vertrouwen te hebben in jezelf.

Astrid
BE

✨ Thuiskomen in de kracht van je intuïtie en mediumschap

15 mei 2026

“De essentie van je mediumschap” was voor mij een bijzonder waardevolle en verrijkende module. Wat deze opleiding zo sterk maakt, is dat er niet alleen aandacht is voor het ontwikkelen van mediumschap op zich, maar vooral ook voor de juiste intentie, integriteit en verbinding waarmee je ermee leert werken. Jasmien begeleidt dit traject op een heel warme, authentieke en professionele manier. Je voelt doorheen de volledige module haar passie, kennis en oprechte betrokkenheid. Ze creëert een veilige omgeving waarin je echt durft vertrouwen op je intuïtie, je gevoelens en je eigen waarnemingen.

Frederic Mahieu
BE

Niet alleen een diploma, maar ook persoonlijke groei

14 mei 2026

Ik ben oorspronkelijk bij Jasmien terechtgekomen voor een mediumconsult na het overlijden van mijn opa… en uiteindelijk ben ik buitengewandeld met een diploma mediumschap.

Jasmien is iemand die heel down to earth is en wiens principes mij enorm aanspreken. Wat ik bijzonder vond, is hoe goed ze aanvoelt waar iemands talenten liggen en wat een groep nodig heeft tijdens een les. Ze weet wanneer ze moet ondersteunen, maar daagt je tegelijk ook uit om uit je comfortzone te stappen.

Ik kwam binnen met verdriet, onzekerheid en veel vragen. Ik ging buiten met meer vertrouwen, verbinding en een nieuwe passie.

Romina
BE

Laat je ervaring spreken en inspireer anderen

  • Moet ik eerst de basismodule gevolgd hebben?

    Ja. Deze module bouwt verder op de basismodule waarin je leert hoe intuïtieve en mediamieke waarneming werkt.

  • Wat als ik een lesdag mis?

    Het is natuurlijk het leukste als je alle lesdagen kan volgen, maar het kan gebeuren dat je eens een dag moet missen. Studenten van de opleiding kunnen deelnemen aan de online trainingsavond die elke eerste dinsdag van de maand plaatsvindt. Tijdens deze avond kan je extra oefenen en gemiste oefeningen opnieuw oppikken. Zo blijf je toch mee in het leerproces.

  • Kan ik tussen de lessen oefenen?

    Ja. Studenten van de opleiding mediumschap kunnen deelnemen aan extra oefenmomenten. Elke eerste dinsdag van de maand is er een online trainingsavond. Daarnaast organiseren we ook een open cirkelavond op locatie waar studenten hun waarneming verder kunnen oefenen.

  • Kan ik de opleiding in schijven betalen?

    Ja. Tijdens de laatste stap van het betaalproces kan je kiezen of je het volledige bedrag in één keer betaalt of gespreid in termijnen. Voor meer informatie kan je mailen naar info@mediumcollege.be

Wat ook bij jou kan resoneren